• Wpisów: 306
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 13:35
  • Licznik odwiedzin: 65 064 / 2772 dni
 
queentights
 
Jak wiadomo, wszystkie nogi wyglądają super na obcasie. Ale co zrobić, ale nie cierpieć podczas noszenia takich butów? To proste. Trzeba ćwiczyć :)
1022 blog.jpg


Na początek warto porozciągać łydki. Stań na boso ze złączonymi stopami. Teraz stań na palcach jak najwyżej się da. Poczuj się jakbyś tańczyła w balecie. Opuszczaj bardzo powoli. Całość powtórz 10 razy. Skuteczne już będzie wtedy, gdy będziesz wykonywać to ćwiczenie zaledwie dwa razy w tygodniu!
1207 blog.jpg

Teraz łatwiejsze ćwiczenie, dla tych leniwszych :) Usiądź na krześle, tak aby całe stopy dotykały podłogi. Podnieś jedną piętę, ale nie odrywaj palców. Powoli opuść. Powtórz 10 razy i zmień nogę. Również starczy 2x na tydzień :)
2138 blog.jpg

Warto też wzmocnić trochę uda. Jak? Proste. Połóż się płasko na ziemi. Jedną nogę ugnij w kolanie, tak aby cała stopa dotykała podłogi. Drugą nogę wyprostuj i podnieś do góry, tak aby razem z Waszym ciałem tworzyła kąt 90 stopni. Przytrzymaj 2-3 sekundy i opuść. Ćwiczenie powtórz 10 razy i zmień nogę. Gdy będziesz ćwiczyć codziennie, wzmocnisz uda i kręgosłup!
1356 blog.jpg

Na koniec powiem jeszcze, że nawet Rzymu w jeden dzień nie zbudowali. Nic od razu. Jeśli dziś zaczniesz ćwiczyć nie licz, że Twoje nogi już jutro podołają bieganiu w 15 cm szpilkach.
Jeśli zwykle nie nosisz obcasów najlepiej zacząć od trochę niższych i stopniowo iść coraz wyżej.
1349 blog.jpg

1319 blog.png

Mam nadzieję, że rady się przydadzą, bo "Może zabiję się w tych szpilkach, ale przynajmniej umrę w pięknych butach"

Nie możesz dodać komentarza.