• Wpisów: 306
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 13:35
  • Licznik odwiedzin: 65 064 / 2772 dni
 
queentights
 
Są wakacje i słońce wyjątkowo mocno świeci. Nawet jak nigdzie nie wyjeżdżacie, to można się opalić. Kto by pomyślał! W Polsce! :P
Ale czy opalenizna nie wyszła już z mody??
Wiele dziewczyn lubi i chce być opalona. Czekoladowy odcień skóry pasuje do wielu strojów i ładnie się prezentuje. Ale nie każdy osiąga czekoladowy kolor. Większość opala się na, jak ja to nazywam, odcień marchewkowy. Nie chodzi o to, że jesteśmy pomarańczowi jak po samoopalaczu, ale o to, że gdy ktoś pije dużo soku z marchwi jego skóra staje się ciemniejsza, ale nie jest to w żadnym razie brązowy kolor. Mi się to bardzo nie podoba.
Kolejnym minusem opalania są ślady po kostiumie. A jeszcze gorzej jak słońce złapie nas gdy mamy na sobie koszulkę z rękawkami, lub spodenki. Wyrównać opaleniznę jest ciężko, a ubranie koszulki na ramiączkach gdy mamy połowę rąk białych, jak od mąki nie wygląda zbyt kusząco.
CO więc robić? Moim zdaniem unikać słońca. Wiem, że to ciężko, ale można stosować kremy z dużym filtrem. Ja tak robię :)
Jeśli jednak lubicie się opalać, to pamiętajcie aby pokrywać skórę olejkami i kremami o małych filtrach, bo nie zaszkodzą w opalaniu, a będą zabezpieczać skórę np. przed przesuszeniem.

Udanych wakacji dziewczyny!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego